قوانین و مقررات

• ايجاد حساب كاربری ( مورد نياز برای كليه امور سايت )

• ايجاد تغييرات در مشخصات فردی

• خرید محصولات

• روش های پرداخت

• مشاهده خريدهای قبلی 

• لغو سفارش

• نحوه‌ی ارسال

 مغایرت در سفارش


ايجاد حساب كاربری :

برای استفاده از امكانات مختلف سايت‌ ، ابتدا بايد يك حساب كاربری برای خودتان ايجاد كنيد. با داشتن حساب كاربری از اين پس ديگر همه امور مربوط به ثبت نام و خريد با همان حساب كاربری انجام خواهند شد . برای شروع ، ابتدا در صورتی كه هنوز حساب كاربری نساخته‌ايد، وارد سايت (kaci.ir) شده و در گوشه سمت چپ بالای سايت بر روی "عضویت" كليك كنيد تا دكمه ثبت نام ظاهر شود. در اين صفحه مشخصات خودتان را بطور (فارسی و کامل) دقيق و مطابق موارد خواسته شده در فرم ثبت نام وارد كرده و دكمه "ثبت فرم" و در انتها گزینه قوانین و مقررات سایت را خوانده ام و آن را پذیرفته ام را كليك نمائيد ، اكنون پس از ثبت فرم به شماره همراه ای که ذکر کرده اید کد ارسال می شود و پس از وارد کردن کد عضویت شما يكی از كاربران سايت هستيد و می توانيد از امكانات مختلف سايت استفاده نمائيد . در صورتی كه هنگام ثبت فرم مشكلی پيش آمد لطفا به پيام‌های موجود در كادر قرمز توجه كرده و مطابق آن فرم را اصلاح فرمائيد .


ایجاد تغییرات در مشخصات فردی:

در صورتی كه پس از ثبت نام در سايت قصد تغيير مشخصات فردی خود را داريد ، ابتدا بر روی "ورود به حساب كاربری" كليك كرده و نام كاربری و رمز خود را كه موقع "ثبت فرم" انتخاب كرده بوديد، وارد كنيد . پس از ورود به حساب، روی نام خودتان در بخش كاربری كليك نمائيد و از منوی باز شده گزينه "تنظيم‌های حساب كاربری" را كليك كنيد. در اين قسمت میتوانيد مشخصات خودتان را تغيير داده و فرم را ثبت كنيد .

اكنون با داشتن حساب كاربری در سايت می توانيد وارد بخش‌های مختلف سايت شده و خدمات مورد نظر خودتان را دريافت نمائيد.
توجه : حساب كاربری موجود در سايت جهت خرید اینترنتی محصولات استفاده می شود. لطفاً بعد از انجام سفارش به نوع ارسال سفارش ، پرداخت مبلغ کل فاکتور (قیمت محصول+ هزینه پست) را پرداخت نمایید حتما" باید تا انتهای مراحل پرداخت وجه (درگاه بانک) انجام شود و  بعد از پرداخت و در انتها کادر (تکمیل فرایند خرید) را کلیک کنید ، و در غیر این صورت سفارش شما فقط به صورت در حال پردازش ،  ثبت نشده و یا لغو شده باقی می ماند و برایتان ارسال نخواهد شد.

 

• خرید محصولات:

*با توجه به اینکه محصولات با دو عنوان انتشارات موسسه فرهنگی هنری احمدی و انتشارات فرهنگ فردا منتشر می شوند ، لذا محصولات هر انتشارات فاکتور جداگانه قابل سفارش ، پرداخت و ارسال هستند*

در نظر داشته باشید برای خرید محصولات فیزیکی و محصولات دیجیتال (فایل الکترونیکی ، ویس) حتما" هر کدام در یک سبد جداگانه باید انجام شود ،  دو محصول در یک سبد انجام نمی شود ، محصولات فیزیکی در یک سبد خریداری شود و بعد محصولات دیجیتال (فایل الکترونیکی ، ویس) در یک سبد دیگر انجام شود.

 

محصولات دیجیتال:

در صورتی كه محصول دیجیتال (فایل الکترونیکی ، ویس) خریداری کرده اید بعد از کلیه مراحل سفارش فایل خریداری شده در سایت و در قسمت ناحیه کاربری ، داشبورد ، محصولات دیجیتال هر شخص بارگذاری می شود و  آرشیو خواهد شد و پس از کلیک روی آیکون مشاهده پایین عکس هر کدام از فایل ، فایل مورد نظرتان پس از چند ثانیه نمایش داده می شود ، فقط در نظر داشته باشید فایل های الکترونیکی بعلت امنیت،مالی و باز نشر قابل ارائه،دانلود و سیو نیستند. محصولات دیجیتال فقط در سایت و صفحه کاربری شما نمایش داده می شود ، در ضمن بعد از باز شدن فایل می توانید اینترنت را خاموش کنید و آفلاین قابل مشاهد می باشد.


روش های پرداخت:

پرداخت وجه از هر کارت بانکی عضو شبکه‌ی شتاب از طریق درگاه سایت با استفاده از مشخصات کارت و رمز دوم مشتری.


مشاهده خريدهای قبلی :

در صورتی كه قبلا خريدی انجام داده باشيد ، می توانيد وضعيت سفارش خودتان را از طريق سايت پيگيری نمائيد.برای اين منظور ابتدا پس از ورود به حساب كاربری ، منوی سفارشات را انتخاب نمائيد. 

در صورتي كه در اين قسمت چيزی وجود ندارد ، احتمالا در هنگام خريد تا انتهای مراحل پرداخت وجه (درگاه بانک) انجام نشده و مبلغ فاکتور پرداخت نشده است ، بايد دوباره سفارش را تكرار كنيد.

در صورتی كه سفارش بصورت علامت تيك تائيد و کد سفارش داده باشد يعنی اينكه سفارش ارسال شده است.

در صورتی كه سفارش بصورت علامت ضربدر باشد يعنی سفارش به دلايلی لغو شده است.
 

لــغــو سفارش :

در صورتی كه به هر دليل قصد داريد تا سفارش خودتان را لغو كنيد. شما تنها در صورتی می توانيد سفارش‌تان را حذف كنيد كه مبلغ فاکتور نهایی را پرداخت نکرده باشید ، در غیر این صورت امكان لغو به دليل ارسال شدن سفارش، وجود ندارد. 


نحوه‌ی ارسال:

بعد از ثبت سفارش ، پیامک کد پیگیری سفارش برای کاربر ارسال خواهد شد و بعد از آماده سازی و ارسال به اداره پست کد مرسوله (بارکد) به همراه لینک پیگیری بسته پستی برای کاربر پیامک می شود ، با وارد کردن کد مرسوله (کلیک کنید) می توانید پیگیر بسته پستی تان شوید. 
مدت زمان ارسال سفارش برای بسته های پیشتاز ۳ تا ۵ روز کاری می باشد.

هزینه ارسال با پست پیشتاز بر اساس وزن بسته دریافت می شود ، در ضمن بر اساس بخشنامه اداره پست سفارشات بالای ۵ کیلوگرم پیشتاز می شود.

هزينه ارسال سفارش با پيک در (تهران) هنگام تحويل سفارش شما محاسبه و دريافت خواهد شد.

ارسال مرسولات با پیک در شهر تهران ۳ ساعت بعد از سفارش فقط تا ساعت ۱۶ و پنجشنبه ها تا ساعت ۱۳ انجام می گردد در ضمن هزینه به عهده مشتری می باشد.

ارسال مرسولات فقط در روزهای کاری و در ساعات اداری (غیر از جمعه و روزهای تعطیلات رسمی) امکانپذیر است.

 

مغایرت در سفارش:

چنانچه کالای خریداری شده معیوب و یا از نظر ظاهری یا مشخصات با اطلاعات مندرج در فاکتور مغایرت داشته باشد ، خواهشمند است حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از دریافت سفارش با شماره های ۸۸۵۳۰۱۲۴ و ۸۸۵۴۳۶۳۸-۰۲۱  داخلی ۲ تماس گرفته تا در خواست شما پیگیری شود..


 

كاربر گرامی در صورت بروز هر گونه مشكل در حساب كاربری و يا ثبت سفارش می‏ توانيد در ساعات اداری ۸/۳۰ صبح الی ۱۶/۳۰ عصر و پنجشنبه تا ۱۵ عصر با شماره تلفن های: ۳۱۹ ۵۴ ۸۸۷ -  ۲۷۷ ۵۹ ۸۸۷ -  ۶۳۸ ۴۳ ۸۸۵ -  ۱۲۴ ۳۰ ۸۸۵  (۰۲۱)
(خانم خوانساری) داخلی ۲ تماس حاصل نموده و یا از طريق ویچت صفحه اصلی سایت ، پست الکترونیکی سایت  info@kaci.ir ، ایمیل موسسه  dr.kamranahmadi25@gmail.com مشكل خود را مطرح نماييد تا بررسی شود.

 

تمامی حقوق برای وب سایت انتشارات احمدی محفوظ می‌باشد