روش ثبت سفارش

              روش ثبت سفارش


ابتدا  در صفحه اصلی سايت قسمت عضويت حساب کاربری ايجاد بفرماييد.  

روش اول :
با انتخاب هر کدام از گروه‌های اصلی کتاب و ديجيتال ، زيرگروه‌های هر يک با فلش رنگ نارنجی نشان شده و با کليک روی گروه مشخص شده، شما به صفحه‌ی مربوط به آن دسته کالا فرستاده می‌شويد. در اين بخش می‌توانيد کالای خود را  انتخاب کرده و با کليک بر روی جزئيات از مشخصات آن مطلع شويد، سپس در صورت تمايل با فشردن گزينه‌ی اضافه به سبد خريد، کالای خود را برای خريد انتخاب کنيد.

روش دوم :
زمانی پرکاربردتر است که شما از نام و نوع کالای مورد‌نظرتان مطمئن هستيد، در اين صورت نام کالا را در کادر جست وجوی داخل فروشگاه وارد کنيد و با کليک روي ذره‌بين به صفحه‌ی مورد‌نظر راهنمايی شويد. در اين قسمت مانند روش قبل می‌توانيد بعد از مشاهده جزئيات کالا، آن را به سبد خريد خود اضافه کنيد.

 

*در مرحله بعد به سبد خريد که در بالای صفحه سمت چپ به حساب کاربری رفته و روی نمايش سبد خريد کليک کنيد. در اين صفحه محصول انتخابی خود را مشاهده می کنید ، مرحله بعد مشخصات آدرسی که در زمان ثبت‌ نام در سايت ثبت کرده‌ايد ، می‌رويد که با انتخاب آدرس از پيش ثبت شده يا درج آدرس جديد به صفحه‌ی ارسال با پست راهنمايی می‌شويد.امکان محاسبه‌ی هزينه‌ی نوع ارسال با توجه به مسافت شهر مقصد و وزن کالای شما وجود دارد ، در مرحله بعد پس از آن با فشردن گزينه‌‌ی تسويه‌ حساب به درگاه بانکی وصل شده و پرداخت می گردد ، فقط در نظر داشته باشید برای خرید محصولات فیزیکی و محصولات دیجیتال (فایل الکترونیکی ، ویس) حتما" هر کدام در یک سبد جداگانه باید انجام شود ،  دو محصول در یک سبد انجام نمی شود ، محصولات فیزیکی در یک سبد خریداری شود و بعد محصولات دیجیتال (فایل الکترونیکی ، ویس) در یک سبد دیگر انجام شود.

 

ارسال کالا :
پس از گزينه‌‌ی تسويه‌حساب و دریافت پیامک شماره پیگیری به صفحه‌ی ناحیه کاربری ،داشبورد قسمت سفارشات ، فهرست سفارشات با شماره پيگيری وضعيت سفارش‌ شما را می توانید مشاهده کنید ، بعد از بررسی و آماده سازی سفارش برایتان ارسال خواهد شد و روز بعد اداری برای شما بارکد مرسوله پیامک خواهد شد ، با وارد کردن کد مرسوله (کلیک کنید) می توانید پیگیر بسته پستی تان شوید. 

 

كاربر گرامی در صورت بروز هر گونه مشكل در حساب كاربری و يا ثبت سفارش می‌توانيد با شماره تلفن‌های :  88543638 - 88530124  (021) داخلی (خانم خوانساری) تماس حاصل نماييد.

 

 

تمامی حقوق برای وب سایت انتشارات احمدی محفوظ می‌باشد